
Fantastiska 2: a. line golf villa med privat uppvärmd pool
Exklusiv villa, Las Rambals Golf Villamartin, Las Ramblas Golf
Denna exklusiva Villa består av 5 sovrum, 3 badrum, stort ljust vardagsrum med matsal, gästtoalett, amerikanskt kök och förråd dividerat i två våningar + en annex byggnad.
Villan har gott om fantastiska uteplatser, inklusive en täckt veranda, solterrass, takterrass med fantastisk poolutsikt, härlig trädgård och uppvärmd pool med LED blysning ..
En exceptionell villa med gas centralvärme och luftkonditionering som är till salu fullt möblerad.
Den 4: e och 5:e sovrummen är byggt på sidan om huset som en annex byggnad och består av två sovrum och en-suit badrum, perfekt för gester, unga barn mm..
Las Rambals är en av de mest utmanande golfbanorna på grund av sin fantastik design och inom 5 minuter med bil kan du även spela i Royal Campoamor Golf, Villamartin Golf eller ens i den prestigefyllda Las Colinas Golf. La Fuente kommersiella centrum med många intressanta restauranger, barer, mataffär, mm inom 10 min promenad (1,5 km)
En verkligt ”måste se” fastighet med oslagbart pris!!
Ansvarig Mäklare
Naima Khan
Grundfakta
Pris: | 379 000 Euro Pris i EURO gäller! |
Antal rum: | 6 rum och kök |
Boarea: | 150 Kvm |
Biarea: | 80 Kvm |
Byggnad m.m
Byggnadstyp: | 1,5 planshus |
Byggnadsår: | 2004 , Golfnära Exklusiv villa med uppvärmd pool |
Fasad: | Puts |
Bjälklag: | Betong |
Grundläggning: | Gjuten betongplatta |
Grundmur: | Betongsten |
Fönster: | 3-glas |
Vatten och avlopp: | Kommunalt VA |
Uppvärmning: | Värmepump |
Ventilation och kyla: | Självdrag |